Bett 2023 ging als een wervelwind voorbij, maar de opwinding hoeft niet te eindigen! Houd het plezier gaande en blijf leren door onze interviews en hoogtepunten van het evenement te bekijken.

Blijf op de hoogte van alle Bett 2023-interviews!

Ons team had zo'n geweldige tijd, we hebben een videomontage om te laten zien wat ons team heeft uitgespookt en om te zien wie langs onze stand is gekomen. Bekijk de video's hieronder om het zelf te zien!

Bett Dag 1 hoogtepunten:

Bij de aftrap van het evenement op dag 1 spraken we met een reeks geweldige gasten, te beginnen met onze eigen CEO, Al Kingsley. Bovendien spraken we met 2econd Chance, Tanzii TV, iplicit, Headteacher Chat, NovelEffect, DDMIX, Sleuth IT – en nog veel meer!

Bett Dag 2 hoogtepunten: 

Het plezier ging door gedurende dag 2, hier zijn enkele van de speciale gasten die we spraken: rozemarijn café, schoolradio in Italië; Kanak Gupta, groepsdirecteur van Seth MR Jaipurie Groep scholen; Lady Kirsty Grundy, Martin Bailey en Jade; Richard Purcell, Bijschrift.Ed; Olly Lewis, Hoofd Digital in een MAT; Kelly Hanghan, Mind Work Matters; Jenna Khanna, Gezond verstand onderwijs; Murray Morrisson, Tassomai; Michaël Olagunju, Director of Exam Solutions – en nog veel meer geweldige gasten!

Bett Dag 3 hoogtepunten: 

Voor de laatste dag hebben we het evenement afgesloten met nog een geweldige line-up van speciale gasten, waaronder Nick Causton, ST3AMCo; jeremy waters, elastisch Aan het leren; Michaël Rozen; Maria Wojciechowska-Caneda, Arco Iris Leren; Ian Phillips, inspir-Edu; Emma Hawker, gouverneurs voor scholen; Myles stapelen, BATA; Mark Salomo's, Wellbee – en nog veel meer!

Speciale dank aan onze gast!

We waarderen alle speciale gasten die langskwamen om met ons te kletsen enorm NetSupport Radio - evenals een heel speciale shoutout naar onze super getalenteerde gastheer, Russell Prue! Ons team kijkt uit naar Bett 2024 om het helemaal opnieuw te doen! Hieronder vindt u een volledige lijst van alle geweldige gasten die tijdens het evenement te zien waren.

 • Al Koningsley, NetSupport CEO
 • Charlotte Solomon, 2e kans
 • Tanzi TV
 • Zac Marks, Kitt Medical
 • Alex Middelton, ipliciet
 • Becky en David Waters, Dogsthorpe Infant School
 • Matt Jessop en Y6-studenten, Crosthwaite Primary School
 • Jonathan en Lucy Coy, Hoofdonderwijzer Chat
 • Kathi Kersznowski, Nieuw effect
 • Dave Smith, BESA
 • Amy en Sarah, DDMIX
 • Joe Moretti, Speurder IT
 • rozemarijn café, schoolradio in Italië
 • Kanak Gupta, groepsdirecteur van Seth MR Jaipurie Groep scholen
 • Lady Kirsty Grundy, Martin Bailey en Jade
 • Richard Purcell, Bijschrift.Ed
 • Mark Anderson, ICT-evangelist
 • Olly Lewis, Hoofd Digital in een MAT
 • Kelly Hanghan, Geesteswerk is belangrijk
 • Jenna Khanna, Gezond verstand onderwijs
 • Chris en Will, Phonic FM (Exeter)
 • Sven en Christina, Fictie Express
 • Jonathan Durant, Cypher leren
 • Mary Myatt, Curriculumontwikkeling
 • Murray Morrisson, Tassomai
 • Michael Olagunju, Directeur Examenoplossingen
 • Jane Basnett
 • Nick Causton, ST3AM Co
 • jeremy waters, elastisch Learning
 • Beverly Clarke
 • Michael Rosen
 • Maria Wojciechowska-Caneda, Arco Iris Leren
 • Ian Philips, inspir-Edu
 • Emma Hawker, gouverneurs voor scholen
 • Dr. Dave Whiley
 • Myles Piling, BATA
 • Studenten van Lanchester EP Basisschool
 • Jonathan Bhowmick, Actiematten
 • Mark Salomo's, Welbee